כיצד לבחור מתנות לאירועים?

כיצד לבחור מתנות לאירועים?

טרנד ה"בוטיק" המוכר לנו מעולמות האופנה והיקבים, סוחף גם את עולם הארועים.
בדומה לתחומים האחרים, הכוונה היא לאירועים אינטימיים ויוקרתיים, עם טאץ' אישי.
אירועי בוטיק  הינם אירועים בסדר גודל מצומצם, נתפסים על פי רוב כאקסקלוסיביים יותר ממסיבות סטנדרטיות. הם הופכים לזיכרון בלתי נשכח עבור המארגנים והמשתתפים גם יחד.
הם דורשים מצד המארגנים מחשבה נוספת ומאומצת בכל הנוגע לבחירת המיקום,
האוכל, הפסקול והקישוטים כאשר על כולם להתלכד לכדי קונספט אחיד, כלומר מיתוג של הארוע.

מתנות קטנות לארועים
אירועי בוטיק מותירים מקום לביטוי עצמי של בעלי השמחה, החל ממקום הארוע, דקורציה של האירוע, הפרחים, המוסיקה, הקייטרינג וכלה בחוויה שנשארת אצל אורחי הארוע-  קרי במתנות קטנות לארועים- ה giveaway שהאורחים לוקחים איתם הביתה.
על המארגנים לחשוב היטב על השי אותו יעניקו לאורחים בסיום החגיגה.
לצורך זה אספנו מספר המלצות חמות על מתנות לאירועים שהאורחים שלכם באמת ישמחו לקבל. כמובן שאת כל המתנות ניתן למתג, במיתוג האישי שלכם.

מתנות בוטיק

המתנה שתביא עמה ברכה - אם אתם חושבים עכשיו על ברכת הבית הטובה והמוכרת  - כדאי שתכירו אותה גם מזווית שונה: ברכת הבית מבית היוצר של חברת "MD4U" מנוסחת בלשון מודרנית ומעוטרת ציטוטים הקשורים לנושאים המשותפים לכולנו, כמו: מגורים, משפחה והחיים עצמם.
מדובר במתנה נפלאה ומיוחדת בעלת ערך סנטימנטלי, המתאימה במיוחד לחובבי האסתטיקה שישמחו לרענן את אחד מקירות הבית באמצעות פריט עיצובי המלא בקארמה טובה. 

 

 

המתנה המושלמת למסיבה שכולה כוח נשי 

בין אם מדובר בתכנון של מסיבת רווקות עתירת אלכוהול וצחוקים מתגלגלים, בעריכת מסיבת "BABY SHOWER" מרגשת לרגל לידה, או בשל כל סיבה אחרת ל"מפגש בנות" - חלוקת מארז מתנה בסוף הערב היא בגדר חובה.
שימי לב - בניגוד לדעה הרווחת, מארז מתנה לחברות לא חייב לכלול באופן תמידי אך ורק תמרוקים ודוגמיות מיניאטוריות של אביזרי טיפוח. במקום זה, אנחנו מציעים לך לרכוש עבורן מארז סבונים וחמאת גוף מבית שיאננדה, הבנות לא יפסיקו להתפעל מהמתנה המקורית שבחרת עבורן.   

מתנה עם משמעות
לארועים חשובים, כדאי להביא מתנה עם משמעות, כמו פמוטים מבטון עבודת יד

מתנות ממותגות לאירועים

המתנה שתחמיא לכל אירוע - בכל הנוגע לבחירת מתנות לארועים פרטיים או עסקיים, חלקכם ודאי מעוניינים "ללכת על בטוח" מבלי להתפשר על האיכות. אם תשאלו אותנו - אין דבר יותר מתאים לכך מאשר הענקת שוקולד ממותג, עם המיתוג של הארוע שלכם.
הוא יגרום לכולם לדבר על האירוע שערכתם ועל תשומת הלב המוקפדת שהקדשתם לכל הפרטים:
מצבע המפיות ועד למתנה המהודרת שבחרתם להעניק ליקירכם.

 

גם אם לא מצאתם עד כה רעיון המוצא חן בעיניכם, כדאי שתדעו שבאתר "ישראלים טובים" ניתן למצוא אינספור רעיונות מקוריים למתנות ייחודיות. בין אם אתם נוהגים לערוך אירועי בוטיק נוצצים מדי שבוע ובין אם אתם רק מחכים לרגע בו יאושרו מסיבות רבות משתתפים, הענקת מזכרת לאורחים תגרום לכולם לחייך ולהכתיר את האירוע שלכם כחוויה של פעם בחיים.