הצטרפות כמוכרים ישראלים טובים

ישראלים טובים מאפשר לכם, כבעלות ובעלי עסקים, למכור מוצרים ולהיחשף למגוון רחב של לקוחות – פרטיים וארגונים. כפלטפורמה דיגיטלית שמאגדת עסקים רבים, תוכלו ליהנות מיתרון לגודל בכל הקשור לחשיפה למוצר שלכם וליכולות המכירה והשיווק. 
 
איך זה עובד?
כל העסקים שמצטרפים לאתר, זוכים לעמוד סחר ייעודי בו יופיע הסיפור של העסק וכן קטלוג מוצרים. המוצרים והסיפור יועלו על ידכם באמצעות ממשק קל לשימוש.
בתמורה לסכום הקמה צנוע ולדמי ניהול שנגבים ממכירה בפועל, אנחנו פועלים לשווק ולחשוף את האתר והמוצרים השונים, נבצע את הסליקה של העסק ואתם – רק תדאגו לטיפול בהזמנות והמשלוחים, ושהלקוחות יהיו מרוצים.
 
איזה מוצרים אפשר למכור באמצעות האתר?
מוצרים פיזיים: מוצרי מזון ושתיה, מתנות, פרחים, תכשיטים, לבוש והנעלה, ספרים ועוד.
שירותים: סדנאות, הופעות (מוזיקה/הצגות/סטנד-אפ), מסעדות, הרצאות, טיולים וסיורים ועוד.
 

איך קונים באתר?

  • רכישת מוצר

  • רכישה באמצעות שובר דיגיטלי (אין לכם שובר כזה? אל דאגה, זה חלק מהשירות שלנו)

  • רכישה באמצעות גיפט קארד ישראלים טובים. הגיפט קארד יירכש על ידי חברות וארגונים גדולים ויינתן לעובדים למימוש באתר בכדי לחזק את העסקים בישראל ולאפשר לכם להיחשף לכוח קניה משמעותי.

 

כמה זה עולה?

אנחנו מאמינים בשותפות. ההצלחה שלך, היא ההצלחה שלנו.

לכן, סכום ההקמה עומד על 400 ש"ח בלבד+ מע"מ, במקום 900 ש"ח, עד ה 30.4.24 ואפשר לחלק לתשלומים.

 

איזה עוד עלויות יש?

מתוך ההכנסות בפועל, שיועברו אליכם אחת לחודש, נגבה דמי ניהול בסך 7.5% + 1.4% דמי סליקה. דמי הניהול כוללים שירות לקוחות ותמיכה עבורכם ועבור הלקוחות שלכם. כך שמבחינתכם, אין הוצאות מעבר למוצר והמשלוח. דמי הניהול ישמשו אותנו לשיווק ופרסום המיזם, להקמת קהילה שתתמוך ותקדם אתכם, ואנחנו גם נתחזק את הפלטפורמה, נוסיף פיצ'רים חדשים ועוד ועוד.

אם תרצו להוריד את המוצרים שלכם מהאתר - תוכלו לעשות זאת בכל שלב. הדבר היחיד שנבקש הוא שתעמדו בהתחייבויות של מוצרים שכבר נרכשו, כי כולנו רוצים לשמור על הלקוחות מרוצים :)

בקשת הצטרפות