בוק בר/ת מצווה חבילה מורחבת

מחיר מיוחד

בוק בת מצווה - חבילה מורחבת הכוללת שלוש שעות של צילומים במס' לוקיישנים באזור השרון/המרכז לבחירה. הגעה עם מזוודה מלאה באקססוריז: תכשיטים, כובעים, זרים ועוד, שמירה על התמימות שבגיל :) ניתן להגיע בהרכב מלא למספר דקות של צילומים משפחתיים.

ראה גם: מתנות צילום
שם המוצר / שרות מחיר ליחידה מחיר מבצע כמות הערות
בוק בר/ת מצווה חבילה מורחבת במקום 1500 ₪ 1450 ₪
סה"כ לתשלום 1450
תוקף השובר

365 ימים

תנאים

החבילה מתייחסת למצולמ/ת אחד/ת. בוק בת/בר מצווה מודפס על דפי פוטו עבים, הדפסה הכי איכותית שיש, כריכת ספר. גודל האלבום 30*30 עם 30 עמודים, 60 תמונות לאלבום, מבחר גדול של עיצובים מקוריים לבוק לבחירה. כל התמונות עוברות עריכה מקצועית, עריכה נוספת באם יש צורך לתמונות המופיעות באלבום. לרשותכם דיסק און קי עם כל התמונות ברזולוציה להדפסה וקישור הניתן לשיתוף עם תמונות ברזולוציה לאינטרנט.

st צילום ועיצוב בוטיק

נעים להכיר, אני סיון צדוק אוצרת הזיכרונות. מאז שאני זוכרת את עצמי אני אוהבת לתעד ולעצב, מגיל צעיר התחברתי לערך ולנוסטלגיה שתמונות מביאות איתן, החותם שמשאירות, הזיכרונות... והיופי בתיעוד רגעים. מאחר שאני גם מעצבת גרפית וגם מתעדת, לאחר הצילומים אני מייצרת סיפור מהתמונות על גבי אלבום דיגיטלי. מרגש אותי להיות חלק מחיים של אנשים, ליצור, לתעד, לצלם, להביע את הרגש עי תמונות ועיצובים ולאצור עבורכם זיכרונות. אני מתמקדת בעיצובים מקוריים, יוצרת מתוך הנאה ואנשים מעניינים ומסקרנים אותי. מתמקדת בצילומי בוקים, משפחות, צילומי תדמית, כנסים, יחצ, מסיבות צילום ולימוד צילום בסמארטפון, כמו כן, אני מעצבת מצגות ואלבומים דיגיטליים. אשמח לצלם גם אתכם

לכל המוצרים שלנו

st צילום ועיצוב בוטיק

סיון צדוק מצלמת אנשים, אוצרת זכרונות